
Комод із ДСП на 4 ящики "Ендгрейн"
- Під замовлення
- Код: Кд 3
Відправка з 19 травня 20267 200 ₴
+380673441777
- +380 (67) 440-68-77
- +380 (44) 405-70-34
- +380 (50) 080-44-01
- +380 (67) 344-17-77
- +380 (98) 642-96-83
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод "Ендгрейн" (Кд-4) розміром: в820 х ш700 х г430 мм
Також розробимо та виготовимо комоди в потрібних Вам розмірах. Звертайтеся до менеджерів — дизайнерів компанії, які допоможуть вибрати відповідний варіант, нададуть матеріали та орієнтують за вартістю виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб родос світлий, Дуб світлий сонома, Дуб білий, Дуб вибілений, Дуб родос, Дуб рустикаль |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 70 см |
| Глибина комода | 43 см |
| Висота комода | 82 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 7 200 ₴


